Ultra szybki internet Ząbkowice Śląskie

Internet w Ząbkowicach Śląskich

Szanowni Państwo! Od dziś dzięki sieci AirMAX klienci z Ząbkowic Śląskich oraz okolic mogą cieszyć się superszybkim dostępem do internetu. Usługa NeoConnect to innowacyjne rozwiązanie zapewniające stabilny i bezpieczny internet. Usługa jest w pełni elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, który sam może wybrać jedną z wielu dostępnych prędkości internetu (od 16 Mb do 300 Mb) oraz długość trwania umowy. Dodatkowe korzyści to stały adres IP, brak jakichkolwiek limitów pobierania danych, hosting www oraz konto pocztowe w cenie abonamentu. Z nami tani internet Ząbkowice Śląskie oraz szybki internet Ząbkowice Śląskie to nie mrzonka. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej sieci już dziś!

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Ząbkowice Śląskie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Ząbkowice Śląskie. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także dodatkowe zalety w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Internet Fiber, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Internet PrePaid Ząbkowice Śląskie - internet bez umowy

Sieć AirMAX wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyła niesamowitą usługę Internet PrePaid Ząbkowice Śląskie. Od dziś każdy Klient może korzystać z dostępu do sieci bez żadnych umów. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy korzystają z sieci okazjonalnie. Proces aktywacji usługi jest bardzo prosty i polega jedynie na synchronizacja z serwerami sieci AirMAX. Korzystaj z internetu tyle za ile zapłacisz! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy różne przedziały czasowe, które sprawiają, że usługa jest w pełni konfigurowalna i łatwa do przystosowania do potrzeb każdego klienta. Jeśli Internet PrePaid to tylko z siecią AirMAX!

Wybierzcie Internet na kartę AirMAX Ząbkowice Śląskie i cieszcie się szybkością łączy NeoConnect przez dowolną ilość czasu – nawet 1 dzień!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Ząbkowice Śląskie - zasięg

Jeśli przed podjęciem decyzji którą usługę wybrać, pragniecie Państwo przetestować dostępne możliwości to nic bardziej prostego! Sieć AirMAX przygotowała specjalną promocję, dzięki której każdy przez miesiąc może bez żadnych zobowiązań testować zarówno opcję NeoConnect jak i Internet PrePaid! Nie czekaj! Zadzwoń już dziś! Tylko z nami uzyskasz dostęp do szybkiego i bezawaryjnego internetu przystosowanego do profesjonalnych potrzeb.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Ząbkowice Śląskie, oraz następujące miejscowości:

Bardo, Bobolice, Braszowice, Brochocin, Brodziszów, Brukalice, Brzeźnica, Budzów, Cienkowice, Ciepłowody, Czesławice, Doboszowice, Dobrzenice, Dzbanów, Grochowa, Grochowiska, Henryków, Jakubów, Janowiec, Janówka, Kamieniec Ząbkowicki, Karczowice, Kluczowa, Kobyla Głowa, Koziniec, Krzelków, Lubnów, Lutomierz, Mikołajów, Mrokocin, Muszkowice, Nowy Dwór, Olbrachcice Wielkie, Ożary, Pawłowice, Pomianów Górny, Potworów, Przedborowa, Przyłęk, Raczyce, Różana, Skalice, Sławęcin, Sosnowa, Srebrna Góra, Starczów, Stary Henryków, Stolec, Stoszowice, Strąkowa, Suszka, Targowica, Tarnów, Topola, Wadochowice, Wilamowice, Witostowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok, Zwrócona,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci wybierają nas!

Klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego pragniemy, żeby czas spędzony z nami był zgodny z ich oczekiwaniami. Pragniemy, aby oferowane usługi gwarantowały najwyższej klasy rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze przyjazna, empatyczna i kompetentna. Napawa nas dumą, że użytkownicy widzą i doceniają nasze wysiłki oraz polecają nas innym. I możemy to udowodnić! Wasze rekomendacje są dla nas najbardziej wiarygodną informacją zwrotną i najmocniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Musicie też wiedzieć, że każda, otrzymana uwaga jest dla nas ważna, więc zostaje poddana analizie i wykorzystana do dalszego ulepszania jakości usługi. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tylu lat.

Telewizja internetowa + ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax zapewnia także dostęp do ulubionych serwisów multimedialnych, jak np. telewizja internetowa – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV możesz zamówić za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Proponowane pakiety obejmują różny zakres kanałów i różne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu koniecznie sprawdzić warunki danego dostawcy usługi. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Uwaga – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Super szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień uploadem i downloadem, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W odróżnieniu od łącza mobilnego, zyskujesz super szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmowe i serialowe hity, kibicujesz sportowcom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki w nieograniczonych ilościach - na różnych urządzeniach jednocześnie. Nie musisz tracić czasu na ładowanie stron czy wielokrotnie odświeżać download danych. Airmax to doskonała opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla biznesu. Dostęp jest możliwy w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z super szybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Ząbkowice Śląskie. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w mieszkaniu lub w firmie przez miesiąc.

W przeciągu ostatniej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla młodzieży i dorosłych czymś na tyle normalnym, że trudno dzisiaj chociażby wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest prosta komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer materiałów albo rozwijanie hobby. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, w tym także w miejscowości Ząbkowice Śląskie. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy przede wszystkim od preferencji klienta oraz od wdrożonej infrastruktury sieciowej. Zwykle osoby niezorientowane w sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka opcja sprosta ich specyficznym wymaganiom. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty – Airmax Internet umożliwia każdemu szybki i trafiony dobór spersonalizowanej oferty z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Ząbkowice Śląskie. Ponadto istnieje możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, okresu trwania umowy oraz obowiązujących akcji promocyjnych u rozmaitych firm.

Internet Airmax zapewnia także dostęp do ulubionych serwisów multimedialnych, jak np. telewizja internetowa – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Ząbkowice Śląskie. W ramach usługi zapewniamy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także TV internetową oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Możesz wypowiedzieć umowę w każdej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują standardowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, jakość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzykrajowych.

Łącze symetryczne – czym jest? Czy Internet symetryczny jest dostępny w miejscowości Ząbkowice Śląskie?

Łącze symetryczne (czy też Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, w którym deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są identyczne. Na ogół łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodu. Dlatego można także spotkać się z pojęciem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Przykładowo, oferta operatora to Internet symetryczny 300 Mb/s. Oznacza to, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Obiecywane przez operatora wartości mogą okazać się w praktyce odrobinę inne, ale nie powinny być to istotne różnice. Z tego względu należy przed podjęciem decyzji koniecznie poznać warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to optymalne rozwiązanie dla użytkowników wysyłających bardzo dużo danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Ząbkowice Śląskie dostarcza polska firma Airmax.

Światłowód dla entuzjastów gier komputerowych w miejscowości Ząbkowice Śląskie

Średnia, rekomendowana prędkość Internetu dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może jednocześnie grać nawet kilkadziesiąt osób, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to istotnie gorszą, konieczną szybkość niż posiada Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni użytkownicy przeszkodzą Ci w graniu. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie video lub odbieranie poczty potrafi tymczasowo spowolnić Internet oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi osobami, zakłócenia płynności działania gier online można doznać przez aktualizacje systemu lub aplikacji na komputerze. Im szybsze łącze wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją zabawę w sieci.

Internet dla entuzjastów gier komputerowych oferowany przez AirMAX Internet gwarantuje nie tylko duże szybkości uploadu i downloadu danych, ale także minimalny ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu istotnie zmniejsza ryzyko odłączenia od sieci w trakcie rozgrywek online. Oprócz do grania, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy rozwijania innych pasji.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Ząbkowice Śląskie i poszukujesz najkorzystniejszej oferty Internetu światłowodowego w swoim mieście? Zamów Internet AirMAX i zapewnij sobie nieograniczony dostęp do aktualności oraz doskonałej rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to innowacyjne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości nawet do 1 Gb/s oznaczają całkowicie nową jakość na rynku Internetu światłowodowego w miejscowości Ząbkowice Śląskie.

AirMAX - internet i telewizja Ząbkowice Śląskie

Nowatorskie usługi dla klientów indywidualnych i firm z miasta Ząbkowice Śląskie i okolic

Masz mieszkanie lub prowadzisz działalność gospodarczą w Ząbkowicach Śląskich? Szukasz najkorzystniejszej oferty na internet i/lub telewizję w swoim mieście? Sądzisz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce proponują coraz gorsze warunki? Postaw na internet stacjonarny Ząbkowice Śląskie od niewielkiego operatora AirMAX! Oferujemy superszybki, nowoczesny i niezawodny internet dla klientów indywidualnych i firm, a także całościowe pakiety usług telewizja + internet Ząbkowice Śląskie. Jako nieliczni w Ząbkowicach Śląskich gwarantujemy komfortowe łącze symetryczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i prędkość odbierania danych są zawsze takie same. Usługi jesteśmy w stanie dopasować do konkretnych potrzeb użytkownika w obszarze m.in. prędkości łącza, opłaty miesięcznej czy czasu umowy.

Sprawdzony dostawca internetu – Ząbkowice Śląskie i okolice

Jesteśmy operatorem działającym na polskim i lokalnym rynku usług telekomunikacyjnych od wielu lat. Spore doświadczenie pozwala nam dostarczać niezawodny internet do wszystkich, nawet wymagających lokalizacji, niedostępnych dla innych dostawców, także tych znacznie większych. Doskonale wiemy, czego oczekują dzisiaj klienci indywidualni i biznesowi od dostawcy internetu w Ząbkowicach Śląskich. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby oferowane rozwiązania były idealnie dopasowane do realizowanych wyzwań i indywidualnych potrzeb użytkownika, a zatrudniani doradcy byli profesjonalni i naprawdę pomocni. Regularnie organizujemy atrakcyjne promocje na pakiety internet / telewizja Ząbkowice Śląskie. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze działania, czego dowodem są regularnie otrzymywane, pozytywne oceny.

Ząbkowice Śląskie – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber od AirMAX to innowacyjna usługa bez limitu danych i uciążliwego okablowania. Zapewnia stały, swobodny dostęp do informacji, świata filmów, serwisów społecznościowych i używanych aplikacji – na podobnych lub korzystniejszych warunkach niż oferują najsilniejsi operatorzy internetowi w Ząbkowicach Śląskich i w całej Polsce. Nasz internet światłowodowy umożliwia uzyskiwanie prędkości transmisji danych na poziomie minimum 15 Gb! Brak kabli to minimalne ryzyko usterek. Nowoczesny router AirMAX Fiber pozwala korzystać z sieci z superszybkością bez względu na ilość podłączonych urządzeń. Możesz śmiało podpiąć jednocześnie konsolę, smart TV, laptopa i dekoder. Dodatkowo łącze światłowodowe AirFiber charakteryzuje się maksymalną odpornością na zakłócenia wywołane przez czynniki atmosferyczne. Niestraszne mu są wichury czy gradobicie.

Internet Wi-Fi Ząbkowice Śląskie dla graczy

internet światłowodowy AirFiber to znakomite rozwiązanie dla najbardziej wymagających graczy z miasta Ząbkowice Śląskie i okolic. Żaden internet radiowy w Ząbkowicach Śląskich nie jest w stanie zagwarantować miłośnikom gier takich szybkości i takiej stabilności, jak nowoczesny światłowód. Dla przykładu, rekomendowana prędkość internetu dla gry Fortnite, w którą jednocześnie może grać kilkudziesięciu graczy, to 10 Mpbs pobierania i 1 Mbps wysyłania. My zapewiamy Ci znacznie więcej! Z łączem światłowodowym AirFiber grasz bez obaw o to, że pozostali domownicy spowolnią łącze lub zwiększą ping, oglądając seriale, ściągając duże pliki czy aktualizując system. Ryzyko rozłączenia jest minimalne.

Internet w Ząbkowicach Śląskich z umową SLA – oferta dla biznesu

Dokładne parametry rozwiązań AirMAX w Twojej lokalizacji przez cały okres współpracy definiuje pisemna umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług SLA. Nie musisz się martwić o szybkość ani stabilność działania internetu, a tym samym o przestoje w procesach. W razie jakichkolwiek problemów z korzystaniem z naszych usług możesz zawsze liczyć na bezzwłoczne i rzeczowe wsparcie techników AirMAX. Umowa Service Level Agreement definiuje również czas maksymalnej reakcji na zgłoszony problem. Otrzymujesz internet dla biznesu z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w pakiecie.

Darmowy internet bezprzewodowy Ząbkowice Śląskie – testuj bez opłat przez 2 tygodnie

Przekonaj się, czy powyższe obietnice znajdują odbicie w praktyce. Zanim podpiszemy umowę, masz prawo do darmowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz wybraną usługę (np. telewizja i internet Ząbkowice Śląskie) przez 2 tygodnie, a następnie zamawiasz podłączenie usługi lub rezygnujesz. Bez żadnych opłat ani innych konsekwencji. Tak po prostu. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów.

A jeśli szukasz elastycznego rozwiązania bez umowy, rozważ komfortowy internet na kartę w Ząbkowicach Śląskich – z prędkością do 1 Gb/s.

Internet Ząbkowice Śląskie z dostawą i aktywacją w 24h

Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych usługach i skomponujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy dotrze do Ciebie nawet w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX jest doświadczonym dostawcą internetu. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się naprzeciw Państwa wymaganiom. Oferujemy nielimitowany dostęp do sieci, który jest szybki, tani, bezpieczni i bezawaryjny. Nad ciągłością pracy naszych serwerów czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników, który także jest w pełni dostępny do państwa dyspozycji. Wypróbuj internet z sieci AirMAX już dziś, a przekonasz się, że już nigdy nie będziesz chciał zmienić swojego dostawcy rozwiązań sieciowych.

Przeprowadź za darmo SPEED TEST i przetestuj prędkość używanego Internetu.

Posiadasz Internet w przestrzeni domowej albo w pracy? Irytuje Cię przedłużające się czekanie na załadowanie się witryny? Nie możesz pobrać wyczekiwanego video? Zrób za darmo SPEED TEST i przekonaj się, czy Twój Internet service provider oferuje optymalną i w szczególności zgodną z zawartą umową prędkość downloadu i uploadu.

Obecnie masz także możliwość wykonania SPEED TEST dla rozmaitych komercyjnych VPN-ów na całej Ziemi.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się swoimi wynikami ze znajomymi. Możesz także zobaczyć statystyki historycznych testów oraz pobrać plik z rezultatami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem krótkiego raportu z parametrami łącza.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 24

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 1459

 

© 2023 Airmax.pl